Mobirise

- svadobné fotky - svadobné momenty -

Každá svadba je krásna, každá je iná, každá je niečim výnimočná ... či už láska, ľudia, emócie, zábava atď. .  Ale krásna pamiatka našimi očami Vám ostáva navždy ...

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť, viac fotiek si môžete zatiaľ pozrieť tu:

KLIKNI TU

SVADOBNÉ  PRÍPRAVY

Svadobné fotky z príprav nevesty a ženícha

Svadobný deň začína vždy prípravou nevesty a ženícha a to zábermi u kaderníčky, vizážistky, obliekania ako aj fotenia rodinnej atmosféry a celkového diania počas príprav.
Detaily fotiek, atmosféra okolo príprav sú veľmi krásne a vždy iné u každej rodiny. Preto sa ráno vždy tešíme, čo nám svadobný deň zase pripravil za prekvapenia ...

PRÍCHOD  PRE  NEVESTU

Svadobné fotky pri príchode pre nevestu

Nevesta je pripravená, rodina čaká a budúci ženích kráča s kyticou, aby si mohol odviesť mladú k oltáru. Dajú mu ju rodičia ? Nedajú ?
Nevesta sa skrýva, ale aj napriek falošným nevestám, vyjednávaniu a množstvu srandy si ženích tu svoju vyvolenú predsa len nájde ...

SVADOBNÁ  ODOBIERKA

Svadobné fotky počas odobierky od rodičov

Svadobná odobierka od rodičov je väščinou tradícia, u niekoho zase forma poďakovania nevesty a ženícha rodičom za ich výchovu a starostlivosť od ich narodenia.
Či už samostatná alebo spoločná odobierka, emócie sú stále prítomné a pre nás vždy dôležité ...

SVADOBNÉ PORTRÉTY

Svadobné fotky mladomaželov - portrétové fotenie.

Jeden z najdôležitejších častí svadobného dňa sú práve svadobné portréty, po starom štylizované fotky. Či už fotíme v svadobný deň alebo mimo neho, snažíme sa o prirodzenosť, aby každý pár bol sám sebou, aby fotky vystihovali ich dvoch, ich vzájomnú lásku, radosť alebo to čo ich spája.
A hlavne fotenie portrétov musí byť uvoľnené,
v pohode a v dobrej nálade, však ?  :)

SVADOBNÝ  OBRAD

Svadobné fotky počas obradu, kedy si povedia: ÁNO

Či už je svadobný obrad v kostole alebo na úrade, mladomaželia tam späčatia svoju lásku druhému.
Preto je výmena svadobných prsteňov a sľub nevesty a ženícha tou najdôležitejšou časťou svadobného dňa. Ich pohľady, celková atmosféra, emócie, slzy dojatia rodiny alebo krásne slová pána farára vyčarujú slzičku v oku niekedy aj nám.
Preto svadobný obrad chceme zvečniť tak ako sa patrí ...

SVADOBNÉ  GRATULÁCIE

Svadobné fotky gratulácií po obrade

Rodina, priatelia, kolegovia z práce, známi a neznámi. No každý sa teší z mladomanželov a ich lásky a každý chce mať s nimi spoločnú fotku. Preto fotíme aj celé gratulácie, spoločné fotky, aby mali maladomaželia pamiatku aj na ľudí, ktorí nebudú na hostine.

PRÍCHOD DO SÁLY

Svadobné fotenie rozbíjania taniera

Práve sme prišli do sály, kde nás čaká personál s prípitkom, samozrejme musí byť patričné privítanie novomanželov a hostí. Keď je tanier rozbitý, ženích musí ukázať zručnosti práce s metlou a nosenie nevesty na rukách cez práh dverí ku stolu ...

NOVOMANŽELSKÝ  TANEC

Svadobné fotky prvého tanca

On a ona...už sú svoji a tak po prípitku a príhovore môže začat prvý novomanželský tanec. Ladné pohyby, dotyky a nežné zamilované pohľady patria k tancu a my zachytávame každý detail tejto veľkej lásky ako aj lásky rodičov počas rodičovského tanca.
Výmena partnerov prosím, cvak ...

SVADOBNÁ  ZÁBAVA

Svadobná hostina bez zábavy a úsmevu? NIE

Všichni ruce nahoru ! Kapela či Dj chŕlia samé hity, na parkete to vrie a tanečná zábava je v plnom prúde. A my lietame tiež, aby sme stihli zachytiť nielen novomanželov či modernú babičku, ale aj strýka v podrepe alebo ďalšiu zamilovanú dvojicu tancujúcu telo na telo ...

KRÁJANIE  TORTY

Sladká svadobná torta čaká na ukrojenie

Kto by nechcel ochutnať fantastickú svadobnú
tortu ? Krájanie torty je jeden z momentov, kedy sa sladkú dobrotu tešia snáď všetci hostia ...
Samozrejme, že prvý kúsok patrí vždy rodičom, až
potom si oblizujú prsty aj hostia ...

SPOLOČNÉ   FOTENIE

Spoločné fotky s mladomanželmi

No nie je to krásne mať nádhernu spomienku spoločnej fotky s mladými ? No keď to okolnosti dovolia, tak aj viacgeneračnú. No proste krása !
A vtedy tlieska a kričí radosťou celá sála a babičky
chytá nostalgia za srdce ...

REDOVÝ  TANEC

Čepčenie nevesty, redový tanec

Iný kraj, iný mrav. No polnoc sa blíži, niekto začína súborom, niekto s vareškou v ruke. Ale jedno je isté, nevestu treba poriadne vytancovať !
A na záver ju ženích unáša rátať vytancované peniažky, prezliecť kroj a šup šup na parket tancovať do rána bieleho ...